O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów z długoletnim doświadczeniem zdobytym w trakcie prac na rzecz biur rachunkowych, firm handlowych, logistycznych oraz sektora IT. Oferujemy opiekę informatyczną, wdrożenia systemów ERP/MRP, projektowanie i wykonywanie sieci teleinformatycznych, projektowanie i instalację kompletnych systemów informatycznych, serwerów i stacji roboczych oraz pakietów biurowych. Jako autoryzowany partner wdrażamy system enova365.

Realizujemy niestandardowe zadania z obszaru analityki zarządczej oraz związane z logistyką i obsługą magazynów. Przedstawiamy rozwiązania najbardziej optymalne z punktu widzenia potrzeb klienta, ze szczególnym naciskiem na zachowanie maksymalnie wysokiej ochrony zasobów i danych. Formułujemy i wdrażamy procedury bezpieczeństwa, dobieramy i wdrażamy rozwiązania do tworzenia kopii bezpieczeństwa.

Wdrażamy rozwiązania integrujące się z systemami finansowo-księgowymi wspomagające pracę zespołów księgowych oraz biur rachunkowych. Implementujemy własne rozwiązania programistyczne rozbudowujące funkcjonalność istniejących systemów informatycznych.

Szybki Kontakt


Napisz do nas a my
oddzwonimy!