enova365  enova365 – Handel i Magazyn

Kompleksowy program do obsługi zamówień i magazynu

Zamówienia i zlecenia

Twoja firma może automatycznie rejestrować
zamówienia składane poprzez sklep internetowy
oraz narzędzia zewnętrzne obsługujące EDI

EDI – dedykowany moduł w enova365

To system elektronicznej wymiany dokumentów pomiędzy frmami lub instytucjami. Dokument w postaci pliku o ustandaryzowanej strukturze, generowany jest przez jedną frmę, a importowany przez drugą. Obie organizacje mogą się przy tym posługiwać zupełnie różnymi systemami informatycznymi

Obsługa magazynu

ERP dla handlu pozwala na dostosowanie procesów wydań i przyjęć magazynowych do potrzeb organizacji oraz ułatwia dokładną analizę rozchodów towarów. W jednym miejscu zgromadzone są wszystkie informacje o towarach: data przyjęcia, stan magazynowy, data wydania itp. Dzięki opcji Multi, możesz analizować procesy handlowe z poziomu urządzeń mobilnych.

Sprzedaż

enova365 pozwala na korzystanie z gotowych dokumentów sprzedaży dla różnych rodzajów transakcji. Twoi handlowcy nawet w delegacji mogą generować potrzebne dokumenty.

Zakupy

Zakup unijny, odwrócony VAT czy faktura zaliczkowa? Moduł Handel jest gotowy na różne rodzaje transakcji. Tworzenie przyjęć magazynowych i rejestrowanie kosztów jest szybkie i łatwe.

Pulpit kontrahenta

Z enova365 proces rejestracji i zamówienia od odbiorców jest zautomatyzowany i skrócony. Twoi kontrahenci zyskują dostęp do swojego Pulpitu, w którym będą mogli śledzić swoje poprzednie i aktualne zamówienia oraz faktury. Poprzez Pulpit możesz udostępnić dedykowane oferty, cenniki czy stany magazynowe

Raporty i zestawienia

Niezależnie od branży, w której działa Twoje przedsiębiorstwo, korzystasz z wielu raportów i zestawień. enova365 daje możliwość tworzenia ich zgodnie ze specyfką Twojej frmy. Oprogramowanie pozwala także na dowolne defniowanie kolorystyki np. stan magazynowy poniżej 10 sztuk może pojawiać się na liście w kolorze czerwonym.