enova365  Business Intelligence

W jakich obszarach przyda się BI?

enova365 daje możliwość stworzenia własnych KPI. Służy do tego prosty i intuicyjny edytor.

enova365 BI

Praktyczne wskaźniki 

BI pozwala na dowolne definiowanie wskaźników efektywności (KPI), które umożliwiają szybkie i łatwe monitorowanie postępu pracy w Twojej firmie. Z jednej strony możesz na bieżąco analizować czy postawione cele są realizowane, na jakim etapie jest dany handlowiec lub jaki jest stan nadgodzin pracowników Twojego przedsiębiorstwa. Z drugiej strony wskaźniki mogą odnosić się do kwestii finansowych np. porównywania wartości sprzedaży w czasie.

Sprawdzanie KPI zawsze pod ręką
Raporty Twoja firma korzysta w wielu źródeł danych? BI jest na to przygotowany Widoki SQL enova365 dostępna jest nie tylko w trybie okienkowym, ale także na tabletach i urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Dzięki temu, pracownicy mają łatwy wgląd w raporty.

Raporty
Dzięki prostej nawigacji można wygenerować raport z konkretnymi KPI. W zależności od potrzeby zestawienie może być przedstawione w formie wskaźnika, tabeli, ale także w formie graficznej.

Twoja firma korzysta w wielu źródeł danych? BI jest na to przygotowany
BI jest otwarty na integrację, dzięki temu możesz w jednym miejscu analizować dane pochodzące z różnych źródeł. Możesz także uzyskać tylko szczegółowe dane np. dotyczące obrotu konkretnego handlowca w określonym regionie. Wszystko, czego potrzebujesz możesz mieć w jednym miejscu i korzystać w dowolnym momencie.

Widoki SQL
Widoki baz danych SQL, tworzą domeny, które służą do generowania raportów. Tworzenie domen nie wymaga wiedzy programistycznej, jest proste i intuicyjne. Dzięki temu masz możliwość odczytywania stworzonych raportów w MS Excel. Dostęp do zewnętrznych narzędzi pozwala na wizualizacje danych w preferowanym rozwiązaniu analitycznym np. Power BI. Business Intelligence jest dostępny we wszystkich podstawowych obszarach enova365. Możesz wybrać CRM czy księgowość, gdzie wyświetlane będą pożądane dane i wskaźniki.